(093) 004 19 17

Комерційна нерухомість Київ

О нас

KAN - профессиональное агентство на рынке недвижимости Украины.
Имеем широкую эксклюзивную базу объектов для продажи и аренды, глубоко изучаем недвижимость и имеем гибкую, конкурентную цену.
Если вы ищете помещение для аренды или покупки - готовы предоставить лучшее коммерческое предложение.

О нас
Почему нам доверяют?
Надежность

Гарантируем полную конфиденциальность сделок.

Безопасность

Не сотрудничаем с собственниками сомнительных объектов, проверяем на наличие соответствующей документации.

Комфорт

Выезжаем на объекты недвижимости по запросам клиента в удобное для него время и день.

Оперативность и практичность

Максимально точно подбираем предложения и консультируем по возникающим вопросам.

Индивидуальный подход

Разрабатываем планы, ищем объекты по индивидуальным запросам клиента, проговариваем возможные изменения на локациях для аренды или продажи.

Надежность

Гарантируем полную конфиденциальность сделок.

Вибрані об'єкти
Как мы работаем?
Консультация

Вы оставляете заявку на сайте заполнив форму. Наш специалист звонит для сбора первичной информации об объекте

Анализ

Индивидуально изучаем Ваш вопрос, проводим сравнительный анализ рынка

Презентация

Готовим маркетинговую стратегию презентацию, сдаем объект по максимально выгодной цене

Подписание договора

Подписываем договор и гарантируем финансовую и юридическую корректность

Залишилися питання?
Ми Вам передзвонимо

Наш експерт передзвонить Вам у зручний час

Отзывы наших клиентов
Лесовой Иван

Користувались послугами компанії, все сподобалось. Допомогли знайти те що шукали

Як нас знайти?

Продаж комерційної нерухомості в Києві

Складно почати успішний бізнес без офісу. Але самостійно побудувати або купити його в столиці України досить складно – ціна комерційної нерухомості в Києві може бути досить високою для початківця ділової людини. Набагато ефективніше взяти в оренду приміщення і використовувати його для реалізації поставлених цілей. Наш сервіс допоможе знайти найвигідніші варіанти оренди, купівлі та продажу всіх типів комерційної нерухомості в різних районах міста з найактуальніших цінами.

Купити продати або орендувати нерухомість з «КАН»

Ми допомагаємо клієнтам купити комерційну нерухомість в Києві. Київське Агентство Нерухомості – це не просто портал з пропозиціями, а можливість отримати консультацію від досвідчених ріелторів, які успішно здійснюють операції на ринку і які знають усі нюанси даної сфери діяльності. Ми проводимо клієнта по всіх етапах угоди і допомагаємо не заплутатися в нюансах виконання українського законодавства. Результат досягається швидко, якісно і на дійсно вигідних умовах.

Купівля комерційної нерухомості у Києві з нашим агентством – це можливість скористатися великою базою, що включає в себе різні види нерухомості:

  1. Кіоски і МАФи.
  2. Нежилі приміщення.
  3. Торгові приміщення та павільйони.
  4. Зупинкові комплекси.
  5. Офіси та багато іншого.

Крім цього, ми пропонуємо додатковий комплекс послуг, що включає не тільки допомогу у виборі об’єкта, але також юридичні послуги і абсолютну безпеку проведення операції, дотримання законодавства України.

Сьогодні КАН – це успішне агентство, яке допомагає клієнтам не тільки придбати нерухомість, але також здати його в оренду або продати на найвигідніших умовах. Клієнт завжди може особисто відвідати офіс для отримання консультацій з усіх питань або ж зателефонувати за номерами телефонів, вказаними на сайті. Зробивши вибір на користь нашого КАН, ви віддаєте свою нерухомість в руки справжніх професіоналів, які є експертами в проведенні операцій, пов’язаних з нерухомістю.

Працювати з КАН вигідно

Комерційна нерухомість Києва оцінюється дуже високо. Особливо якщо мова йде про центральны райони міста або місця великого скупчення людей. Ми допомагаємо підібрати клієнту найбільш вигідні варіанти. З нами можна купити дешево, продати – дорого, взяти / віддати в оренду -вигодно. Подібне досягається наявністю величезного каталогу з пропозиціями різного роду.

Продаж комерційної нерухомості Києва здійснюється в супроводі фахівців. Ми надаємо допомогу при оформленні нежитлових приміщень: магазини, складські приміщення, офіси та інші об’єкти міста. Кожен клієнт може розраховувати на професійний супровід юристів, які допоможуть здійснити операцію правильно і врахувати всі можливі нюанси для обох сторін, що допоможе надалі уникнути непорозумінь і незручностей. Ми пропонуємо:

  1. Консультацію від експерта в питаннях ринку нерухомості, який допоможе отримати відомості про актуальні ціни та найцікавіших пропозиціях з нині існуючих.
  2. Допомагаємо підібрати кілька з найбільш вподобаних варіантів і призначити зручний для клієнта час, щоб подивитися об’єкт на власні очі.
  3. Надання допомоги в підготовці і оформленні необхідних для проведення угоди паперів. Цим займаються професіонали, тому все пройде максимально швидко, ніяких помилок допущено не буде.

Звичайно, при виборі об’єкта повністю враховуються побажання клієнта. Кожен співробітник нашого агентства нерухомості має необхідний набір знань для виконання поставлених завдань в максимально короткі терміни. Крім того, ми працюємо із застосуванням передових технологій, що підвищує якість надаваних послуг.

Велика база об’єктів і актуальні ціни

Це дійсно вагомі причини для звернення до нас. Вирішивши купити комерційну нерухомість в Києві, ви можете скористатися нашою постійно поповнюється базою об’єктів. У ній представлені тільки найактуальніші та цікаві варіанти. Це дозволяє клієнтам одним з перших дізнаватися найсвіжіші пропозиції ринку, тобто тримати руку на пульсі часу і не упустити свій шанс отримати максимально вигідну пропозицію.

Форма пошуку сайту максимально адаптована для зручного пошуку потрібних об’єктів, які можна купити або орендувати. Для перегляду всіх існуючих пропозицій досить виставити необхідні налаштування. Крім того, можна поглянути розташування на карті, актуальну ціну і докладний опис.

Для отримання більш детальної інформації можна звернутися до консультантів по номеру, зазначеним на сайті, або написавши листа на електронну пошту.