Оренда комерційної нерухомості в Києво-святошинському районі Києва

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Оренда комерційної нерухомості в Києві

Столиця України - це величезний мегаполіс, який є найбільшим діловим і торговим центром всієї країни. Життя тут кипить, залучаючи ділових людей. Тому оренда комерційної нерухомості Києва - дуже затребувана послуга, яка користується популярністю. Офіси, магазини та інші об'єкти виставляються власниками практично кожну годину в усіх районах міста. На нашому порталі можна знайти різні об'єкти, які відповідають очікуванням і цілям клієнта, а також сумі, яку він готовий виділити для оренди.

Нерухомість, яку можна взяти в оренду

Наш портал дозволяє зняти комерційну нерухомість Києва різної спрямованості - офіси та магазини, кафе і складські приміщення, зупинкові комплекси та нежитлові приміщення, а також багато іншого. Каталог найсвіжіших актуальних пропозицій оснащений фотографіями і докладним описом. Слід пам'ятати, що оренда комерційної нерухомості в Києві має певну специфіку:

  1. Складські приміщення. Досить рідкісні оголошення. Зазвичай склад знаходиться в промисловій зоні або на околиці міста. Частка ринку таких пропозицій вкрай мала, і знайти приміщення досить складно. При цьому орендувати склад - це дійсно вигідна пропозиція для бізнесменів, які бажають розпочати торгівлю овочами або товарами, які належать до легкої промисловості.
  2. Торгові майданчики. Відмінний варіант для відкриття магазину. Приміщення може перебувати в бізнес-центрі, торговому центрі або на першому поверсі житлового будинку. Крім того, в оренду може здаватися окремо розташована будівля. Площа може бути різна, тому можна легко вибрати варіант, щоб зняти комерційну нерухомість під торгівлю в Києві. Вартість буде повністю залежати від місця розташування. Чим більше щоденне скупчення людей у ​​орендованої точки, тим дорожче буде ціна. Крім того, важливо враховувати певні особливості. Так, вибираючи приміщення для облаштування аптеки, потрібно враховувати наявність конкурентів і можливий приплив постійних покупців. Тобто добре, якщо поблизу розташовані висотні житлові будинки. Для відкриття салону краси або фітнес-центру підійдуть фасадні приміщення, що мають окремий вхід. А для повноцінного спортивного центру потрібно шукати велике приміщення в торгово-розважальних центрах.
  3. Особливі об'єкти. До таких можна віднести бари, кафе і ресторани. Це спеціалізовані приміщення, вже підготовлені для приготування їжі, мають підсобки і кілька залів для прийому гостей. Зазвичай оренда комерційної нерухомості під кафе в Києві - це підвальні або напівпідвальні приміщення.
  4. Офіси. Для цих цілей не підійдуть будь-які райони, як у випадку з аптеками або магазинами. Для офісного приміщення головний критерій - це хороша транспортна розв'язка, щоб співробітникам і клієнтам легко було до них добиратися з будь-якої точки міста. Чим зручніше розташування, тим більшим попитом у клієнтів будуть користуватися послуги цього офісу. Сьогодні є безліч пропозицій в житлових будинках і сучасних бізнес-центрах, розташованих в центральних районах міста. Звичайно, ціна може бути досить високою, але за комфорт доводиться платити.

Іноді можна знайти пропозиції про оренду станції технічного обслуговування (СТО) або автозаправної станції (АЗС). В даному випадку вартість суто договірна і залежить від ряду додаткових чинників і побажань орендаря.

Інші пропозиції від КАН

Наші фахівці готові допомогти клієнту на всіх етапах укладення договору про оренду незалежно від того, бажає він здати об'єкт в оренду або зняти його. Крім того, якщо послуга оренди є для вас нецікавою, ми завжди готові запропонувати об'єкти для покупки або виставити ваш об'єкт на продаж.

×
Отправка формы ...