Оренда кіосків в Святошинському районі Києва

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Оренда кіоску в Києві

Уже багато років оренда торгових кіосків Києва залишається затребуваною послугою. Це дозволяє швидко створити робочу модель бізнесу, яка постійно приносить дохід. Крім того, кіоск - це багатофункціональний і досить невеликий об'єкт, що позначається на доступності пропозицій навіть для початківців підприємців, які мають невеликий бюджет.

Оренда кіоску Київ

Вирішивши почати бізнес з продажу продуктів харчування чи інших товарів, слід пам'ятати певні правила. Наприклад, оренда кіоску під шаурму в Києві повинна відповідати наступним пунктам:

  1. Постійний потік потенційних клієнтів. Чим більше людей проходить повз орендованої точки, тим краще для торгівлі. Кожен перехожий може стати потенційним покупцем. Це золоте правило, яке повинен знати кожен підприємець. Природно, чим вигідніше місце, тим вищою буде ціна, адже попит буде високим. Зворотний бік медалі - це вартість оренди, адже власник нерухомості також розуміє, що здається їм місце досить ласе.
  2. Наявність конкурентів. Почати свою діяльність легше там, де конкуренти відсутні зовсім або їх мінімальна кількість. Увійти ж на ринок в переповненій ніші вкрай складно. Якщо вирішили зняти в оренду кіоск в Києві, варто вибирати варіант з мінімальною кількістю розташованих поруч точок, що пропонують аналогічні товари. Зворотна дія призведе до того, що гроші будуть витрачені даремно, адже запит споживача вже задовольняється іншими. Заробити навряд чи вийде, а ось перебити торгівлю іншим цілком можливо. Подібні дії можуть бути зустрінуті вороже іншими продавцями, що ускладнить ведення бізнесу. Правда, правило працює не завжди. Іноді збільшення кількості кіосків з однаковими товарами народжує конкуренцію, що веде до підвищення якості товарів, що привертає більшу кількість клієнтів і дозволяє заробити відразу всім торговцям.
  3. Поведінка потенційних покупців. Навіть протягом одного дня одна і та ж людина змінює свою поведінку, і ввечері може зробити вчинок, який кардинально відрізняється від рішення, прийнятого вранці. Наприклад, вранці, вийшовши з дому, щільно поснідавши, він може сказати: «Ніколи не буду купувати хот-доги в цьому кіоску», але, повертаючись ввечері з роботи, він голодний і підходить до ларька, щоб купити відразу два хот-дога . Таким чином, потрібно вибирати правильне місце розташування ларька. Поруч з офісами він буде приносити більший дохід, ніж у багатоповерхового будинку. Людина, вийшовши з роботи, з більшою ймовірністю купить їжу. При підході до будинку йому вже це не потрібно, адже на кухні чекає гаряча вечеря.

Звичайно, вище перераховані далеко не всі факти, які потрібно враховувати при оренді кіосків в Києві. Але ми постаралися підібрати для вас найбільш вигідні варіанти за оптимальною ринковою ціною. Всі вони представлені в зручному каталозі.

Вибирайте кіоски з КАН

Скориставшись каталогом нашого агентства нерухомості, ви можете легко орендувати кіоск в Києві за вигідною ціною. Зручний сервіс дозволяє знайти об'єкт, що відповідає заданим критеріям, подивитися його опис, ринкову вартість та інші параметри. Крім того, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті, можна задати питання досвідченому консультанту, який дасть додаткову інформацію щодо нерухомості або запропонує альтернативні варіанти.

Власники нерухомості, які бажають здати її в оренду, також можуть зателефонувати консультанту або написати на пошту, щоб почати активну співпрацю з КАН. Працюючи з нами, ви зможете швидко і легко реалізувати свої плани

×
Отправка формы ...