Оренда зупиночних комплексів в Шевченківському районі Києва

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Оренда зупинкового комплексу в Києві

Кілька років тому в українській столиці проводилося активне зведення так званих зупинкових комплексів, які включали в себе зону очікування громадського транспорту (зупинку), а також невеликі павільйони, де можна розмістити точку швидкого харчування, невеликий магазин або що-небудь ще.

Сьогодні багато таких кіоски вже зайняті успішно торгують підприємцями, але багато і раніше залишаються вільними, дозволяючи новачкам впроваджуватися в торговий бізнес. Наше агентство з радістю допоможе кожному клієнту орендувати зупинний комплекс в Києві на вигідних умовах.

Чому варто звернути увагу на зупинкові комплекси Києва?

При грамотному облаштуванні кіоску і веденні бізнесу зупинкові комплекси стають дуже ласим шматочком для багатьох підприємців. Там дійсно можна добре заробляти, оскільки основна частина жителів і гостей міста пересувається саме на громадському транспорті, багато призначають зустрічі друзям і знайомим на зупинках, щоб не загубитися в натовпі. Саме цим користуються підприємці. Рішення зняти кіоск в оренду в Києві на остановочном комплексі - це дійсно вигідно, і ось чому:

  • Кіоски на зупинках вже оснащені електрикою, тому цілком підійдуть для продажу страв швидкого приготування, кав'ярень, реалізації дитячих товарів та іншої продукції. Але водопроводу в таких приміщеннях немає, тому найчастіше власникам харчових закладів доводиться закуповувати воду окремо.
  • Особливо вигідно розміщувати торговельну точку на зупинці поблизу великих торгових центрів, ресторанів і інших подібних установ. У цьому випадку клієнти завжди зможуть скористатися їх зручністю, але заощадити на покупці товару, оскільки зазвичай продавці на зупинках пропонують його набагато дешевше.
  • У невеликих кіосках дуже зручно продавати сигарети, канцелярію, друковані видання, сухі закуски і напої. Люди, які очікують транспорт або іншої людини, напевно захочуть перекусити, закурити чи випити, почитати кореспонденцію або вибрати ще що-небудь, щоб зайняти своє дозвілля.

Вище перераховані лише основні переваги від оренди зупинкового комплексу в Києві, але насправді їх набагато більше. На окрему увагу заслуговує доступна вартість послуги, адже завдяки невеликій площі і відсутності додаткових умов (кондиціонера, водопроводу і т.д.) знімати подібні приміщення можна практично за копійки, а заробляти при цьому цілком непогано.

Щодня через міські зупинки столиці проходять тисячі людей, з яких приблизно 70-80% зупиняються, щоб придивитися до виставлених на вітринах товарів, а ще 40-50% роблять покупки або, помітивши вигідні ціни або цікаві пропозиції, беруть собі на замітку і радять друзям . Великі шанси, що в подальшому вони повернуться для покупки товару.

Це безпрограшний варіант навіть в тому випадку, коли зупинкового комплексу оренда в Києві здійснюється не в центральній або людній частині міста, а ближче до виїзду. Втомлені водії і пасажири, які подолали шлях до столиці, напевно з радістю зупиняться, щоб купити свіжу газету, сигарети, перекусити або випити чашечку кави.

Пропозиції від «КАН»

Наше агентство нерухомості завжди готове прийти на допомогу новачкам і досвідченим підприємцям. У каталозі міститься велика кількість різних приміщень на зупинкових комплексах в різних районах міста, що дозволяє кожному підприємцю вибрати оптимальний варіант за ціною і власний розсуд. Телефонуйте за вказаними на сайті номерами, і консультанти нашої компанії допоможуть зробити правильний вибір.

×
Отправка формы ...