Оренда приміщень під Бар/Кал’янну

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Плануючи відкривати власний бар або кальянну, потрібно знайти потрібне приміщення. Це буває непросто, оскільки важливо враховувати дуже багато факторів та нюансів, починаючи від розташування та закінчуючи внутрішнім оснащенням. При правильному виборі нерухомості потік клієнтів буде постійним, відповідно така діяльність принесе гарний прибуток. КАН допоможе клієнтам зняти приміщення під бар, яке повністю відповідатиме всім нормам і вимогам. Фахівці пропонують перевірені варіанти, які точно підходять для здійснення поставленої мети.

Оренда приміщення під бар у Києві

Великою перевагою є відсутність прив'язки до конкретного району Києва, оскільки відкривати подібний заклад можна практично будь-де. Це дозволяє вибрати відповідний варіант з помірним конкурентним навантаженням та забезпечити достатній для заробітку потік клієнтів. Проте, щоб ідея виявилася успішною та принесла прибуток, важливо знати, яке краще зняти приміщення для відкриття закладу. У цьому допоможе наша агенція нерухомості. Фахівці радять обов'язково враховувати такі аспекти:

  1. Розташування. Оптимальним варіантом стане рішення орендувати приміщення у великому торговому центрі або неподалік зупинок громадського транспорту. Що ближче до об'єктів інфраструктури, то краще. Але важливо враховувати конкурентне середовище.
  2. Площа. Тут все залежить від поставленої мети. Вибираючи невелике приміщення, важливо, щоб воно було затишним та не тісним. При виборі варіанта з більшою площею необхідно подумати, щоб не було ефекту «порожнечі».
  3. Комунікації. Дуже важливою є наявність потужної витяжки, кліматичної техніки, опалення, інтернету та інших комунікацій. Тільки за умови дотримання цієї умови клієнти залишаться задоволені закладом.

Крім того, при оренді приміщення під кальянну в Києві важливо враховувати його загальний стан: наявність розеток, ремонт та інші аспекти. Співробітники нашого агентства знайомі з усіма тонкощами вибору відповідних об'єктів нерухомості для відкриття бару та кальянних, тому дадуть цінні рекомендації та супроводжуватимуть клієнтів на всіх етапах угоди.

Ми підберемо відповідний варіант для кожного клієнта за вигідною ціною та забезпечимо повний юридичний супровід.

×
Отправка формы ...