Оренда приміщень під магазин

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Оренда приміщень під магазин

Магазин - це перше, що приходить на думку багатьом підприємцям-початківцям. Відома приказка говорить, що люди завжди хворітимуть і хотіти їсти, відповідно, відкриття продуктових магазинів - безпрограшний варіант. Крім того, неабияке значення має якісний одяг, техніка, меблі, посуд – все те, що оточує кожну людину. Тому бажання відкрити власний інтернет-магазин або «реальну» торгову точку за правильної організації принесе власнику гарний прибуток і багато вдячних клієнтів.

Щоб безпечно зняти приміщення під магазин, скористайтесь допомогою фахівців КАН. Ми допоможемо правильно оформити документи та підібрати кожному клієнту оптимальну нерухомість для ведення комерційної діяльності.

Як орендувати приміщення під магазин

Насамперед необхідно визначитися з типом торгової точки, оскільки до різних об'єктів висуваються відповідні вимоги щодо санітарної, пожежної частини. Торгові приміщення в Києві власники практично ніколи не здають, воліючи звертатися до агентств для безпечного та комфортного укладання угоди. Тому якщо ви зіткнулися з такою пропозицією, ймовірно, це шахраї. Перш ніж зняти той чи інший варіант, слід також врахувати додаткові фактори:

  1. Площа. Відкриваючи супермаркет, доведеться подбати про величезне приміщення, в якому покупцям максимально комфортно пересуватиметься з громіздкими кошиками. Якщо планується організувати магазин одягу, можна вибрати приміщення невеликого або середнього розміру.
  2. Інфраструктура. Важливо, щоб будинок знаходився в районі з високою прохідністю. І якщо для магазину продуктів це не має особливого значення, тому що практично завжди він користується попитом, то об'єкти, що пропонують будматеріали, техніку, побутові товари повинні знаходитися якомога ближче до інфраструктури, ринків, торгових комплексів.
  3. Умови. Крім зовнішніх умов важливо звертати увагу і на внутрішні: наявність комунікацій, інтернету, опалення, обладнання. Особливо це важливо, якщо планується оренда приміщення під шоу-рум, квест-кімнату, дитячі ігрові центри та інші розваги. Відвідувачам має бути максимально комфортно та цікаво всередині, тому необхідно враховувати також ремонт та додаткові особливості інтер'єру.

Не останнє значення має вартість оренди. Важливо, щоб вона відповідала можливостям клієнта та відповідала сучасним ринковим умовам. Ми пропонуємо об'єкти з різною вартістю, тому ви можете вибрати оптимальний варіант для подальшого продажу їжі чи непродовольчих товарів. При відкритті великих торгових точок рекомендується також заздалегідь подумати необхідність охоронних систем у приміщенні чи співробітників охорони.

Пропозиції від КАН

Наше агентство пропонує клієнтам орендувати оптимальні приміщення під магазин у Києві кожній людині, яка в цьому зацікавлена. Для початку ви можете самостійно скористатися сайтом компанії, подивитися варіанти та вибрати декілька відповідних. Надалі консультанти зв'яжуться для уточнення деталей, підписання домовленостей, нададуть допомогу в оформленні документів та вирішенні всіх юридичних питань, що виникають під час співпраці.

З нами оренда приміщень у Києві під магазин буде повністю безпечною. Клієнтам надаються такі переваги:

  1. Повний спектр юридичних послуг, допомога у вирішенні питань, оформленні документів та безпосередньому укладанні угоди.
  2. Надання тільки достовірної інформації про всі об'єкти нерухомості, що цікавлять клієнта, з реальними фотографіями і описами.
  3. Підтримка всіх етапах співробітництва.
  4. Широкий вибір варіантів для різних цілей.

Телефонуйте, і консультанти КАН професійно дадуть відповідь на всі питання, пов'язані з нерухомістю.

 

 

 

 

 

×
Отправка формы ...