Оренда складських приміщень

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Оренда складського приміщення у Києві

Комерційні об'єкти у столиці цікаві для багатьох інвесторів та підприємців через можливість отримання високого доходу. Купити приміщення в Києві бажають як бізнесмени-початківці, так і досвідчені, які прагнуть розширитися. Якщо бажаєте заощадити на угоді, при цьому маєте досвід у цій сфері, можна купити комерційне приміщення у новому об'єкті безпосередньо від власника. А якщо ще не зовсім знаєтеся на тонкощах ринку нерухомості, краще скористатися послугами фахівця або самостійно оцінити об'єкт, порівнявши аналогічні пропозиції. Це особливо актуально, якщо маєте намір купити на вторинному ринку.

Як відбувається ціноутворення

Продаж об'єктів комерційної спрямованості доступний у будь-якому мікрорайоні столиці. Можна купити виробниче приміщення, торгові, офісні будівлі. Представлені приміщення під магазин, розважальні та інші пропозиції. У кожному районі столиці на вибір покупця на сайті «КАН» представлені перукарні, салони, шоу-руми, можна підібрати підвальне приміщення, якщо діяльність вашої компанії дозволяє розміститися в таких умовах.

Для оцінки, яка реальна вартість об'єкта можна залучити незалежного експерта або самостійно домовлятися із власником. Як формується ціна на приміщення міста Київ?

Існують різні фактори:

  • об'єктивні;
  • довгострокові;
  • макроекономічні.

На вартість впливає курс валют, у стані перебуває економіка у державі, і навіть обстановка у країні й у світі загалом. Також впливають і безпосередні особливості об'єкта. Це його розташування. Наприклад, приміщення під кав'ярню або іншого схожого типу буде дорожчим, якщо знаходиться в безпосередній близькості до зупинок громадського транспорту, станцій метрополітену. Нерухомість у престижному районі міста оцінюватиметься вище, якщо розглядатиме схожі пропозиції на околиці столиці.

Безпосередня близькість до зупинок, куди просто доїхати, завжди буде в ціні. Якщо розглядати приміщення під мийку, важливо враховувати зручні під'їзні шляхи, наявність доступу до води та відпрацьованої рідини.

Можна розглядати покупку біля відомих об'єктів культурної спадщини, пам'яток. Хороший варіант – придбати фасадне приміщення або інший тип нерухомості біля великих торговельно-розважальних центрів.

Ще одним важливим фактором, що визначає вартість є стан безпосередньо приміщення. Тому ступінь фізичної старості, зовнішній вигляд, інженерні комунікації, працездатність ліфтів, ескалаторів або їх відсутність, необхідність у ремонті всередині та зовні також грають першочергове значення на утворення ціни.

Перш ніж купувати, потрібно визначитися, що саме хочете отримати, оскільки нерухомість ділиться за типами, у кожній категорії існують і підкатегорії. Офісні приміщення є одними з найбільш популярних, тому підходить для тих, хто розглядає в майбутньому варіанти зі здаванням в оренду. Численна група — це торгові об'єкти, сюди належать як ті, де продаються товари, а й надаються послуги.

Чим потрібно керуватися при виборі та на що звернути увагу

Купівля та продаж приміщень Київ – це можливість отримати добрий дохід від передачі прав власності іншим особам, збереження грошей від інфляції як об'єкт інвестування. Але щоб у майбутньому не виникло жодних проблем та не пошкодувати про свій вибір, потрібно знати, як правильно обирати.

Істотним аспектом є юридичні моменти. Насамперед перевірте документи та переконайтеся, що продавець є справжнім та єдиним власником майна, у нього є всі необхідні документи та довідки, а також відсутні обмеження на нерухомість.

Враховуйте перспективність району, де знаходиться майно. Зверніть увагу на наявні програми дорожнього будівництва. Якщо це некапітальна споруда, є ризики її знесення у майбутньому. Тому немає сенсу вкладати гроші, а за кілька років об'єкт просто потрапить під знесення.

Будьте обережні, все уважно вивчіть, навіть якщо приміщення подобається, але бентежать деякі моменти з документами, краще знайти щось інше, адже на сайті «КАН» є досить різні варіанти. На даний момент діє велика кількість шахраїв, вони вигадують різні схеми, щоб оволодіти грошима довірливих клієнтів. Нерідко трапляється подвійний продаж, коли «власник» продає нерухомість відразу декільком покупцям. Перегляньте запропонований договір, якщо документи оформлені на одну особу, а продаж здійснює іншу, це може бути підозрілим. Також обережно підійдіть до купівлі майна, якщо воно за короткий період змінило кількох власників. Істотно занижена вартість також має вас насторожити. Можуть виникнути у майбутньому проблеми, якщо існує ймовірність заперечення права власності. І, звичайно ж, переконаєтесь, що всі документи є справжніми.

Істотним моментом є те, до якого фонду належить нерухомість. Якщо це житловий, то зазвичай перероблені квартири на нижніх поверхах або підвальні приміщення. Краще відразу купувати для ведення бізнесу приміщення з нежитлового фонду, оскільки переведення потребує тривалого часу та додаткових фінансових витрат.

Де краще купувати

На сайті «КАН» представлена ​​ділова нерухомість із усіх мікрорайонів Києва. Але не всі масиви мають високий попит серед покупців. Якщо вирішили придбати об'єкт без посередників у новобудові, бізнес-центрі, на вторинному ринку, потрібно визначитися для себе з деякими параметрами. Це буде площа, наскільки забезпечене приміщення систем інформаційних та інженерних комунікацій, тип планування. Вибирайте залежно від спрямованості діяльності компанії, а також її розміру, оскільки вимоги для туристичної організації чи магазину мають бути різними.

Можна купити офіс на вторинному ринку в столиці дешевше, що пов'язано зі зменшенням комерційної нерухомості. Ціни стали нижчими через падіння економічного стану в країні, політичну обстановку, вартість національної валюти — гривню. Також на цінову політику вплинуло багато введення в експлуатацію сучасних центрів.

Якщо бажаєте придбати приміщення на первинному чи вторинному ринку – зверніть увагу на розташування, стан, логістичні особливості, наявність зручних для відвідувачів під'їздів. Якщо це магазин, потрібно враховувати його технічні параметри, наявність відповідного обладнання.

Склади відрізняються за розмірами, умовами зберігання, напрямом діяльності та деякими іншими моментами. Об'єкти промислового призначення можуть бути заводськими, гаражними, фабричними, паркінгами та іншими відповідно до напрямку та формуються вимоги, а також вартість.

На порталі «КАН» ви зможете продати або купити нерухомість, що цікавить, для ведення бізнесу, в залежності від фінансових можливостей і напряму вашої справи без посередників. Це дозволяє суттєво виграти у матеріальному плані.

×
Отправка формы ...