Комерційна нерухомість у столиці України приваблива для багатьох підприємців та інвесторів. Якщо бажаєте заощадити на придбанні, бажаєте здійснити угоду через посередників, на сайті «КАН» здійснюється купівля та продаж безпосередньо від власника майна до нового власника. А якщо не маєте великого досвіду та знань на ринку нерухомості, краще скористатися послугами кваліфікованого рієлтора, якщо збираєтеся купити об'єкт на вторинному ринку.
Продаж нежитлових приміщень у Києві доступний у будь-якому масиві столиці, але далеко не кожен об'єкт може бути перспективним з точки зору отримання доходів у майбутньому чи відсутності проблем із документами. У кожному районі можна знайти підходящий собі об'єкт, що належить як до елітного, і економ сегменту. Можна купити невелике приміщення, якщо у вас маленький бізнес чи величезний об'єкт.
Щоб заплатити чесну ціну за нерухомість та не переплатити, краще залучити до оцінки фахівця, це може бути як експерт, так і рієлтор. Також можна скористатися послугами ріелторів. Можна й самостійно оцінити, виходячи з аналогічними пропозиціями.
Як формується вартість таких об'єктів? Існують певні об'єктивні, а також тривалі макроекономічні фактори:
Нежитлові приміщення від забудовника у Києві в престижних районах, з гарним транспортним сполученням оцінюватиметься суттєво дорожче, ніж аналогічні на околиці. Потрібно враховувати і близькість до житлових масивів, як просто доїхати громадським транспортом. Купити нежитлове приміщення недорого простіше далі від транспортної інфраструктури, але прибуток від такого буде відповідно меншим, ніж від розташованого в місці з великою прохідністю.
Хорошим варіантом вкладення грошей буде придбання об'єкта, розташованого поблизу визначних пам'яток, парків, музеїв або по сусідству з відвідуваними торгово-розважальними центрами в Києві. Їх ціна буде вищою, але й прибуток буде більшим.
Ще одним фактором, що впливає на вартість, буде ступінь зношування, стан комунікацій та загальний вигляд будівлі.
Якщо розглядати за категоріями, можна виділити кілька таких, але кожна з них також має свої підкатегорії. Однією з найпопулярніших є офісна та торгова. До другого типу можна віднести як класичні комерційні об'єкти, а й деякі інші.
Якщо розглядаєте варіанти, хочете купити нежитлові приміщення, необхідно враховувати наступні моменти:
Реалізація нежитлових приміщень Києва є актуальною по всій території міста. Але далеко не в кожному районі вони однаково мають попит. Об'єкти, розташовані правому березі міста, вважаються затребуваними. Але й у масивах лівого берега можна знайти гідні пропозиції, залежить від побажань покупця, його матеріальних можливостей, і навіть напрями діяльності.
Якщо вирішили купити нерухомість без посередників на первинному чи вторинному ринку, можна переглянути доступні варіанти на сайті «КАН». При розгляді звертайте увагу на деякі важливі параметри. Перегляньте, яка площа, наявність та стан інженерних та інформаційних комунікацій, тип планування. Вибирати потрібно з розміру фірми, чим вона займається. Звичайно, технічні вимоги будуть різними для агентства, яке займається продажем туристичних путівок та розважального закладу.
Останнім часом можна купити нерухомість у Києві суттєво дешевше, що пов'язано з падінням цін. Це з активними військовими діями, падінням рівня економіки та матеріальних можливостей потенційних покупців. Також вплинуло на ціни та суттєве збільшення кількості сучасних офісних центрів.
При покупці продивляйтесь місце розташування, зовнішній вигляд, зручність під'їзних шляхів. Технічні параметри торгової точки залежить від спеціалізації. Якщо це магазин одягу, тут мають бути великі вітрини, квіткові вимагають спеціального освітлення та підтримки температурного режиму, вологості. У ювелірному магазині перше місце виходить забезпечення системи безпеки. Купити нежитлове приміщення у новобудові Києва чи на вторинному ринку можна на сайті «КАН».