Продаж нежитлового приміщення в Голосіївському районі Києва

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Купити нежитлове приміщення у Києві

Комерційна нерухомість у столиці України приваблива для багатьох підприємців та інвесторів. Якщо бажаєте заощадити на придбанні, бажаєте здійснити угоду через посередників, на сайті «КАН» здійснюється купівля та продаж безпосередньо від власника майна до нового власника. А якщо не маєте великого досвіду та знань на ринку нерухомості, краще скористатися послугами кваліфікованого рієлтора, якщо збираєтеся купити об'єкт на вторинному ринку.

За якими принципами формується вартість

Продаж нежитлових приміщень у Києві доступний у будь-якому масиві столиці, але далеко не кожен об'єкт може бути перспективним з точки зору отримання доходів у майбутньому чи відсутності проблем із документами. У кожному районі можна знайти підходящий собі об'єкт, що належить як до елітного, і економ сегменту. Можна купити невелике приміщення, якщо у вас маленький бізнес чи величезний об'єкт.

Щоб заплатити чесну ціну за нерухомість та не переплатити, краще залучити до оцінки фахівця, це може бути як експерт, так і рієлтор. Також можна скористатися послугами ріелторів. Можна й самостійно оцінити, виходячи з аналогічними пропозиціями.

Як формується вартість таких об'єктів? Існують певні об'єктивні, а також тривалі макроекономічні фактори:

  • курс валют;
  • економічний стан у країні;
  • внутрішня ситуація;
  • місце розташування.

Нежитлові приміщення від забудовника у Києві в престижних районах, з гарним транспортним сполученням оцінюватиметься суттєво дорожче, ніж аналогічні на околиці. Потрібно враховувати і близькість до житлових масивів, як просто доїхати громадським транспортом. Купити нежитлове приміщення недорого простіше далі від транспортної інфраструктури, але прибуток від такого буде відповідно меншим, ніж від розташованого в місці з великою прохідністю.

Хорошим варіантом вкладення грошей буде придбання об'єкта, розташованого поблизу визначних пам'яток, парків, музеїв або по сусідству з відвідуваними торгово-розважальними центрами в Києві. Їх ціна буде вищою, але й прибуток буде більшим.

Ще одним фактором, що впливає на вартість, буде ступінь зношування, стан комунікацій та загальний вигляд будівлі.

Які існують типи приміщень

Якщо розглядати за категоріями, можна виділити кілька таких, але кожна з них також має свої підкатегорії. Однією з найпопулярніших є офісна та торгова. До другого типу можна віднести як класичні комерційні об'єкти, а й деякі інші.

Що потрібно знати під час вибору

Якщо розглядаєте варіанти, хочете купити нежитлові приміщення, необхідно враховувати наступні моменти:

  • юридичні питання мають важливе значення, потрібно переконатися, що продавець має всі необхідні документи з реєстрів та БТІ, відсутність обмежень на майно;
  • при розгляді різних варіантів, потрібно звертати увагу на перспективу розвитку житлового будівництва в даному районі в найближчому майбутньому, державні програми, наявність культурних, архітектурних та історичних об'єктів, немає сенсу купувати об'єкти в тій частині, де в найближчому майбутньому планується будівництво складів або підприємств;
  • на ринку нерухомості завжди була велика кількість шахраїв, які бажають заволодіти грошима довірливих покупців, для цього вигадали безліч різних схем, це можуть бути продажі відразу кільком клієнтам, коли власник отримує завдаток відразу від кількох покупців або ж відбувається ще один перепродаж. Поставтеся з обережністю до запропонованої угоди, якщо продажами займається не власник, а власник довіреності або якщо за короткий проміжок часу змінилася велика кількість власників, а також продається за занадто заниженою вартістю. Також можуть виникнути проблеми, якщо є ймовірність заперечення права власності. Переконайтеся, що всі документи справжні;
  • важливо і те, до якого фонду належить нерухомість, це може бути житловий, куди входять квартири на нижніх поверхах, підвальних приміщеннях, а також нежитлового. Другий варіант буде більш вигідним, оскільки процедура перекладу буде тривалою та фінансово витратною.

Де краще купувати

Реалізація нежитлових приміщень Києва є актуальною по всій території міста. Але далеко не в кожному районі вони однаково мають попит. Об'єкти, розташовані правому березі міста, вважаються затребуваними. Але й у масивах лівого берега можна знайти гідні пропозиції, залежить від побажань покупця, його матеріальних можливостей, і навіть напрями діяльності.

Якщо вирішили купити нерухомість без посередників на первинному чи вторинному ринку, можна переглянути доступні варіанти на сайті «КАН». При розгляді звертайте увагу на деякі важливі параметри. Перегляньте, яка площа, наявність та стан інженерних та інформаційних комунікацій, тип планування. Вибирати потрібно з розміру фірми, чим вона займається. Звичайно, технічні вимоги будуть різними для агентства, яке займається продажем туристичних путівок та розважального закладу.

Останнім часом можна купити нерухомість у Києві суттєво дешевше, що пов'язано з падінням цін. Це з активними військовими діями, падінням рівня економіки та матеріальних можливостей потенційних покупців. Також вплинуло на ціни та суттєве збільшення кількості сучасних офісних центрів.

При покупці продивляйтесь місце розташування, зовнішній вигляд, зручність під'їзних шляхів. Технічні параметри торгової точки залежить від спеціалізації. Якщо це магазин одягу, тут мають бути великі вітрини, квіткові вимагають спеціального освітлення та підтримки температурного режиму, вологості. У ювелірному магазині перше місце виходить забезпечення системи безпеки. Купити нежитлове приміщення у новобудові Києва чи на вторинному ринку можна на сайті «КАН».

×
Отправка формы ...