Продажа офісів в Києво-святошинському районі Києва

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Продаж офісів у Києві

Якщо стрімкий розвиток вашого бізнесу потребує розширення, напевно знадобиться купити приміщення під офіс у Києві. Згодом штат співробітників збільшуватиметься, у старому приміщенні місця для всіх буде замало. Також, якщо запускаєте свою справу, просто необхідно купити офісне приміщення для управління всіма процесами централізовано. Важливо розуміти, що з цією метою підійде далеко ще не кожне приміщення. Існують різні критерії, якими слід керуватися. Для вигідної угоди бажано купити об'єкт безпосередньо від власників, без посередників, відповідно вартість буде суттєво нижчою. Тому краще скористатися спеціалізованими порталами, де і здійснюється такий продаж. У місті є велика кількість об'єктів, які виставлені на продаж у різних цінових категоріях та інших параметрах. Ви можете ознайомитись з ними на сайті «КАН».
Реалізація відповідних об'єктів здійснюється як на первинному, так і на вторинному ринку в різних районах міста.

Що потрібно враховувати під час вибору

Якщо стоїть завдання купити офіс у Києві за доступною вартістю, необхідно звернути увагу на деякі моменти, які допоможуть здійснити вигідну та вдалу угоду.
Основним параметром, що впливає ціну офісної нерухомості, є її розташування. Ціна об'єкта в престижному районі буде вищою, ніж такого ж за площею та параметрами на околиці. Також потрібно враховувати і те, як складається ситуація з транспортним сполученням, наскільки близько розташовується метро та інші види транспорту. Якщо це для вас не настільки важливо, то продаж офісів у Києві далеко від метрополітену буде суттєво нижчим. Але чим складніше буде клієнтам знайти вашу компанію, тим менше охочих її відвідати. Тому радимо віддавати перевагу офісним будинкам, які будуть якомога ближче до станцій, зупинок громадського транспорту, пам'яток.
Є багато об'єктів, розташування яких відоме практично всім киянам та багатьом гостям столиці. Краще купити офіс у бізнес-центрі в Києві такого типу з кількох причин:

  • це підкреслить престиж вашої компанії;
  • додасть респектабельності;
  • більше клієнтів довірятиме;
  • збільшується потік відвідувачів, відповідно, і потік потенційного прибутку.

Коли вибиратимете, зверніть увагу і на інший фактор — тип офісу. Існує кілька категорій:

  • професійні;
  • напівпрофесійні;
  • квартирні.

Розподіл здійснюється відповідно до міжнародної класифікації приміщень з урахуванням вітчизняної реальності. Основними вимогами є: вдале розташування, висота, наявність паркування, вхідна група, тип опалення, вентиляції та кондиціювання, особливості енергопостачання, наявність цифрових телефонних ліній, швидкісний Інтернет та інші.
Додатковими критеріями вважаються фронтальне розташування приміщення на вулиці, площа поверху, наявність поблизу транспортних розв'язок, закладів громадського харчування та деякі інші.

Елітні приміщення

Можна купити офіс у новобудові, що належить до преміум-сегменту, він відноситься до класу «А». Придбати такий об'єкт за низькою вартістю не вийде, але якщо захочете отримати його, потрібно бути готовим до серйозних витрат. Однак при такому придбанні ви зможете розраховувати на нові або якісно відреставровані приміщення, де є сучасні інженерні системи, відмінні комунікації, для ремонту чи будівництва використано безпечні матеріали, а сам об'єкт як усередині, так і зовні виконаний у стильному дизайні. Гарантовано отримайте безпеку, підкресліть статус та процвітання компанії.

Напівпрофесійні офіси

Ціна таких об'єктів у Києві буде нижчою, вони належать до категорії «В», не такі престижні, незважаючи на це можуть не суттєво поступатися з технічних питань, якості. Можуть розташовуватись у хорошому районі, але в деякій віддаленості від центру. Це добрі об'єкти, хоч і не нові. Такі офіси можна купити практично скрізь у столиці.

Квартирні офісні приміщення

Купівля такого офісу, що відноситься до категорії «С» — це не про хороший ремонт чи сучасне планування. Тут не буде зручного паркування чи зручного розташування. Але буде центральне опалення, підключення до Інтернету, надійна охорона, непогана вентиляція, телефонний зв'язок, наявність закладів громадського харчування.
До категорії «D» належать офіси у старих будинках, які потребують ремонту без спеціалізованих служб життєзабезпечення. До цієї категорії можуть входити практично всі об'єкти, які називаються офісами.
Переобладнані підвали чи напівпідвали, квартири – це категорія «Е». Вони можуть підійти для невеликої компанії, за умови, що з непоганим ремонтом, зручним розташуванням та власним входом для під'їзної колії. Незважаючи на низьку вартість, купити його вигідно, оскільки переведення квартири з житлового в нежилий фонд вимагатиме чимало часу та зусиль.

Яким має бути планування

За плануванням офіси можуть бути відкритими або закритими. На цей момент при виборі потрібно звертати увагу. Серед покупців має попит нерухомість відкритого типу. Сюди відносяться офіси, де передбачений великий робочий простір, розділений перегородками на ділянки. Є закриті кімнати для переговорів, відпочинку, а також кабінети для керівників. Нерідко стіни скляні для підтримки відкритого простору концепції. Практично кожен співробітник має стіл у загальній кімнаті.
Це недорогі у питаннях будівництва та утримання, можна легко робити перестановки, змінити стиль. Є думка, що робота в такому офісі поєднує колектив, відмінно підходить для обговорень та спільного вирішення питань. Але співробітники можуть відволікатися, їм складно сконцентруватись на своїй лінії роботи. Для деяких людей робота в таких умовах є причиною надмірного навантаження та стресу.
Якщо думаєте про придбання приміщення для офісу закритого типу, враховуйте їх переваги та недоліки. Це класична система з коридорами та кабінетами. До переваг можна віднести спокійну обстановку, можливість сконцентруватися на завданнях. Але для вирішення деяких питань потрібно походити коридорами.
На ринку представлені комбіновані пропозиції. Вони передбачають загальний робочий простір із закритими кімнатами. Такий варіант дозволяє позбутися недоліків двох типів.
Враховуйте при виборі та площу приміщення, все залежить від розміру компанії, матеріальних можливостей на купівлю та утримання, напрямки діяльності компанії, необхідності конференц-залу, переговорних кімнат та інших моментів.

Де краще шукати пропозиції?

На ринку спостерігається інтенсивний процес купівлі та продажу офісних приміщень, оскільки новачки та досвідчені бізнесмени гостро потребують нових офісів.
Якщо маєте невелику суму, рекомендуємо розглядати вторинний ринок, це можуть бути підвальні приміщення, старі будинки, віддалені від центру.
Порівняно з минулими роками, тепер можна дешевше купити нерухомість. На вартість вплинула активність забудовників, запровадження нових об'єктів, політична ситуація в країні та ведення активних військових дій.
Можна купити хороший офіс в Голосіївському районі столиці. Є багато пропозицій у центральній частині району на нижніх поверхах як нових, так і старих будинків, напівпідвалів. У Святошинському районі Києва також є недорогі та добрі варіанти. Академмістечко не настільки рясніє великою кількістю офісних та комерційних приміщень.
Якщо ви ставите завдання придбати офісне приміщення за невисокою вартістю в Солом'янському районі, тут також є кілька варіантів центрів. Для бажаючих купити офіс у престижному Оболонському районі є чудові варіанти. Чи подобається місце, але немає достатньої суми грошей? Це не проблема, можна придбати недорогу квартиру та переобладнати її. Купівля квартири на першому поверсі або нерухомість у підвальному приміщенні - це хороша альтернатива дорогим варіантам або у великій віддаленості від центральної частини.
У Шевченківському районі представлено безліч варіантів офісних приміщень, які належать до найвищого рівня. Маєте серйозні грошові суми? Тоді пропонуємо варіанти у Печерському районі. Приваблює потенційних покупців з добрими матеріальними можливостями та Поділ, тут основні пропозиції знаходяться в центральній частині, а от на околиці офісів порівняно небагато.
Розглянувши різні варіанти, запропоновані правому березі, але не знайшли те, що шукали, можна звернути увагу до лівий. Небагато офісів є у Деснянському районі на Троєщині та Лісовому масиві. За бажанням можна купити офіс у новобудові Дніпровського району. Тут чимало об'єктів, вартих уваги, а от у віддалених районах їх практично немає. У Дарницькому районі багато нових будинків, є кілька об'єктів на вторинному ринку комерційної нерухомості.

Чому краще купувати офіс за допомогою порталу КАН

Якщо зацікавлені у купівлі офісного приміщення відповідно до матеріальних можливостей у Києві. Це допоможе наш сайт. Тут ви знайдете різні варіанти як на первинному, так і вторинному ринку, представлені в різних цінових категоріях. Зручні фільтри дозволять оптимізувати пошук під певні критерії. Ви можете легко та безкоштовно розмістити оголошення про продаж або знайти потрібний вам варіант, щоб купити.

×
Отправка формы ...