Продаж приміщень

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Призначення
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Купити приміщення у Києві

Бажаєте купити комерційну нерухомість? Чи розглядаєте варіанти продажу відповідних об'єктів? На порталі «КАН» представлені різні пропозиції для ведення бізнесу, отримання прибутку від подальшої здачі в оренду складських приміщень у Києві чи об'єктів іншого типу.

Що таке об'єкти для ведення комерційної діяльності

До цієї категорії входять різноманітні приміщення та об'єкти із земельною ділянкою або без неї, призначені для використання з метою отримання прибутку. До цієї категорії входять такі типи:

 • офіси, актові зали, банки;
 • магазини, автосалони, аптеки, торгово-розважальні центри;
 • спортивні споруди, медичні заклади та салони краси;
 • оренда офісно-складських приміщень;
 • ангари;
 • виробничі підприємства;
 • готелі, бази відпочинку;
 • об'єкти сфери послуг;
 • гаражі, автомийки, паркінги, СТО та автозаправки;
 • заклади громадського харчування;
 • універсальні приміщення, які можна використовувати для будь-якої діяльності, перепрофілювати.

На нашому сайті представлені різні варіанти у Києві в різних мікрорайонах. Для зручності відвідувачів передбачено зручний пошуковий фільтр. На ресурсі можна швидко та безпечно купити чи зняти складське приміщення Київ, а також об'єкти іншого типу. Представлені у широкому асортименті будівлі для магазину, розважальних закладів, перукарень з метою ведення власної справи або подальшого перепродажу, а також здачі.

Яку інформацію потрібно знати при покупці

Головна мета, коли вирішили купувати чи орендувати склад Київ, а також об'єкт іншого призначення – це заробіток грошей. Успішність виконання залежить від низки факторів, на які потрібно звертати увагу, коли розглядатимете різні пропозиції, перш ніж поставити підпис на документі про купівлю-продаж.

Важливе значення має, де знаходиться будівля, наскільки вона близько розташована до центральної частини міста, відстань до зупинок громадського транспорту, станцій метрополітену, елітність мікрорайону. Це не лише впливає на вартість нерухомості, а й на майбутній дохід. Покупка має бути зручною для вас, клієнтів.

Якщо це оренда складського приміщення Київ, то воно має бути відповідного профілю, умовами. Якщо ж вирішили займатися або розширюватися в медичній сфері, наприклад стоматології, раніше тут був аналогічний заклад, то необхідно буде в майбутньому вкладати менше коштів, а документація буде відповідно до законодавчих вимог.

Як купівля, так і оренда приміщення під склад Київ чи іншого напряму діяльності, має передбачати відповідне планування, достатню площу, наявність кімнат та виходів, місць для паркування вантажного та легкового транспорту, санвузлів та іншого.

Ціна залежить від стану об'єкта, року його будівництва, які використовувалися матеріали для будівництва та ремонту. Під час підписання договору про купівлю-продаж, потрібно поцікавитися можливістю торгу, а головне — переконайтеся, що є вся необхідна документація і в повному порядку відповідно до чинного законодавства України.

Від чого залежить вартість

Продаж або оренда складу Київ має приносити новому власнику або користувачеві гарний прибуток. Реалізація об'єктів на вторинному ринку можлива у будь-якому столичному мікрорайоні. Але інша справа, ціна навіть за аналогічних параметрів, буде відрізнятися, залежно від розташування.

У будь-якому з районів міста можна знайти як елітну нерухомість, так і дешевшу, але у хорошому стані.

Зробити реальну оцінку допоможе фахівець у сфері нерухомості, краще, якщо він буде незалежним, а не запрошеним нинішнім власником. То що має вплив на ціну об'єкта, в якому зацікавлені? Існують як об'єктивні, і суб'єктивні чинники. На вартість має значний вплив курс валют, економічний стан країни, міжнародне становище, і навіть чинники, пов'язані безпосередньо з об'єктом, виставленим продаж.

При розгляді приміщення зверніть увагу на його розташування. Комерційна нерухомість у місті у престижних мікрорайонах, центрі, з гарною транспортною розв'язкою, близькістю до метро, ​​оцінюватиметься набагато вище, ніж така сама, але на периферії.

Важливо враховувати і те, наскільки близько знаходиться до зупинок та станцій метрополітену, житлових будинків, яка тут прохідність людей. Віддалена від доріг нерухомість також оцінюватиметься дешевше, якщо її складно знайти, доводиться користуватися навігаторами, то ціна ще нижче. Але вона і буде не настільки прибутковою, ніж у людному місці.

Багато покупців розглядають як об'єкт інвестування приміщення, розташовані в безпосередній близькості до великих торгово-розважальних центрів, визначних пам'яток, де завжди багато людей.

Важливим чинником як для формування ціни, і затребуваності серед потенційних покупців, є стан самого об'єкта, наскільки зношеним є будівля, її зовнішній вигляд, комунікації, необхідність ремонту чи перепланування.

Які бувають типи нежитлової нерухомості

Якщо розглядати загалом, то об'єкти, призначені для ведення для виробничої, комерційної чи іншої діяльності, вони діляться кілька категорій, у яких є підкатегорії.

Якщо бажаєте придбати для інвестування, з метою подальшої передачі в оренду, серед клієнтів завжди матимуть попит офісні центри, призначені для продажу товарів, послуг, розваг.

Існує поняття офісної нерухомості. Залежно від стану оцінки вартості ділиться на кілька категорій. При формуванні ціни враховується рік та стан споруди, можливість керувати приміщенням, розвиненість інфраструктури, сервіс, конструктивні рішення, зручність під'їзних шляхів, близькість до доріг та станцій метрополітену, наявність паркування. Чим вищий клас, тим дорожчою буде ціна такої нерухомості.

Чому потрібно скористатися нашим сервісом

За бажання купити комерційну нерухомість, суттєвими будуть юридичні питання, необхідно переконатися, що власник має право повністю розпоряджатися майном, є всі потрібні документи та довідки, приміщення не знаходиться в заставі і немає інших обмежень.

На сайті є гарний вибір пропозицій на ринку нерухомості, у різних районах міста. Якщо точно вирішили, що купуватимете комерційний об'єкт, потрібно переконатися і в тому, що він належить до нежитлового фонду, інакше переведення може зайняти певний час, а також знадобляться додаткові фінансові витрати, процедура досить тривала та витратна.

На сайті надається можливість підібрати та придбати відповідний тип приміщення для ведення вашого бізнесу або вкладення коштів як інвестицій. Для зручності відвідувачів передбачено зручний пошуковий фільтр, де можна обмежити пошук відповідними під ваші запити параметрами. Нерухомість розподілена за категоріями, що також спрощує можливість порівняти різні пропозиції та вибрати найкращий для себе.

×
Отправка формы ...