Продаж торгових приміщень

Статус об'єкта
Тип об'єкта
Місцезнаходження
Метро
Вартість, міс
-

Купити торгове приміщення у Києві

На сучасному ринку нерухомості користуються стабільно високим попитом різні типи нерухомості, у тому числі торгові приміщення у Києві. Можна купити такий об'єкт без посередників тим, хто вирішив розпочати свою справу або бажає розширюватися, здавати в оренду і отримувати від цього прибуток. Також цікавий подальший продаж, попередньо модернізувавши їх чи покращивши. Це прибуткова справа, якщо хоч трохи в цьому розбиратися.

Які типи об'єктів

Якщо цікавитеся купівлею та продажем торгових приміщень у Києві на вторинному ринку чи новобудовах, потрібно для початку розібратися, з якою метою ви їх купуєте. При покупці потрібно враховувати, що саме хочете, оскільки є кілька видів.

Торгові можна ділити за асортиментом товару. Також можуть бути змішані, де торгують продовольчими та непродовольчими товарами, комбіновані, спеціалізовані, вузькоспеціалізовані. Існують й інші розподіли.

До категорії торгових відносяться не тільки ті, в яких реалізуються товари, а й надаються послуги. Якщо цікаво купувати складські приміщення, на сайті «MODO» представлені відповідні пропозиції. Вони можуть бути відкритими чи закритими. Діляться за різними особливостями, у тому числі розташуванням, призначенням, режимом, напрямом та іншими показниками.

До категорії промислових належить така нерухомість, яка створює умови для отримання прибутку. Це заводські об'єкти, науково-дослідні організації, паркінги, гаражі.

Що потрібно враховувати під час вибору

Цікавитесь інвестуванням, бажаєте розширити бізнес або розпочати власну справу, а для цього хочете купити торгове приміщення? З цією метою слід враховувати деякі моменти. Пам'ятайте, що необхідно ретельно перевіряти документацію, яка є у нинішнього власника. Якщо купуєте об'єкт у юридичної особи, це дуже важливо, оскільки потрібна згода всіх акціонерів чи засновників. Уважно поставтеся до купівлі нерухомості в приміщенні, що належить до житлового фонду. Запитайте, чи немає конфлікту із сусідами, особливо у багатоквартирному будинку. Потрібно детально вивчити документи права власності, а також довідки з реєстрів та БТІ.

Уважно оцініть стан приміщення, його вік, комунікації, необхідність проведення ремонту. Від цього буде його вартість. Якщо хочете купити дешевий об'єкт, необхідно орієнтуватися на його розташування, в якому масиві знаходиться. Не зайвим буде вивчити розташовану поблизу інфраструктуру, скільки приблизно людей живе поряд, а також близькість розташування зупинок громадського транспорту, станцій метро. Якщо захочете придбати комерційну нерухомість у Києві поряд з метрополітеном, її ціна буде вищою.

Переконайтеся, що нерухомість не обтяжена кредитними зобов'язаннями, іпотекою, чи не перебуває в заставі. Вигідніше буде купити у нежитловому фонді, оскільки переведення з житлового є тривалим та дорогим процесом. Серед покупців максимально високим попитом користуються об'єкти, площею в межах від 40 до 72 м2, які розташовані в місцях з великим трафіком, оскільки якщо в майбутньому захочете здавати його в оренду, то проблем із клієнтами не буде точно. А якщо вирішите самостійно вести справу, здійснювати торгівлю, надавати послуги, то покупців буде достатньо.

Як вибрати місце

На сайті «MODO» представлений хороший вибір комерційної нерухомості, зможете скористатися зручним фільтром, що спростить пошук варіантів, що цікавлять. Останнім часом вартість комерційної нерухомості у Києві знизилася, що обумовлено низкою причин. На це вплинув економічний та політичний стан у країні, активні бойові дії, збільшилася кількість об'єктів у новобудовах. Перш ніж купувати нерухомість, потрібно визначитися з місцем розташування. Оскільки локація суттєво впливає на вартість. Чим ближче до центральної частини столиці, тим вищою буде ціна, порівняно з аналогічними пропозиціями у віддалених мікрорайонах. Тому визначтеся, наскільки важливою для вас буде близькість до центру.

×
Отправка формы ...